Aktuální výběr z 28 domácích vitariánských dortů s dovozem zdarma

Khaki

Khaki, červený rybíz, meruňky, směs oříšků, kakaové máslo, banán a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)  

Vaše cena: 747,00 Kč

Cheesecake Malina

Malinový cheesecake v raw úpravě, maliny, kešu, směs oříšků a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 647,00 Kč

Letní vánek

Bio meruňky, arašídy, kešu, banán, kokosové mléko, kakaové máslo a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 677,00 Kč

Jang-tao

Brusinky, arašídy, banán, kiwi, kešu, směs ořechů, kokos a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 597,00 Kč

Popelka

Lískové oříšky, banán, nepražené kakao, datle, směs ořechů, vlašské ořechy a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 797,00 Kč

Třešňový polibek

Rozinky, směs ořechů, višně, kokos, kešu, kakové máslo a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 877,00 Kč

Mám veget

Zeleninová jemná delikateska, okurky, bílá ředkev, mrkev, čarvená řepa, slunečnicová a dýňová semínka a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 897,00 Kč

Já-já bluma

Červaná bluma, sirup bluma, datle, směs ořechů, banán a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 647,00 Kč

Sněhová perla

Pyramida z třiceti koulí - kakaových pralinek a bílých kokosových perel, populární sladké delikatesy, pro kterou se sjíždějí čajomilci až z dalekého okolí, energetická bomba dle prastaré receptury veselých bhakti jogínů. Pyramida může být i celá v raw úpravě, jinak prochází tepelnou úpravou a obsahuje laktózu... (na čtvercovém podnose, který je součástí)

Vaše cena: 520,00 Kč

Diskusní téma: Aktuální výběr z 27 domácích vitariánských dortů k objednání s donáškou do domu

Datum 21.12.2017

Vložil Hava Anez

Titulek Raw vánoční cukroví

Odpovědět

Děkuji za dovoz úžasně vypadajícího i skvěle chutnajícího cukroví (neodolala jsem :-)).... vůbec jste úžasní.......:-) přeji vám, ať poselství tajemných vánočních nocí, pokoj a láska naplní váš život nejen o svátečních svátcích, ale i ve všech dnech nového roku.....

Datum 22.11.2017

Vložil Monika

Titulek Narozeniny

Odpovědět

Když Vás mamka dobře zná a udělá velkou radost Raw dortem a skvelou večeří vegetarianskou od Čajovna procitni Chechtejse:) Velký den zakončeny skvelým prekvapením...

Datum 22.11.2017

Vložil Veselí raw čajomilci

Titulek Re: Narozeniny

Odpovědět

Děkujeme a připojujeme se ke gratulaci :)