Aktuální výběr z 28 domácích vitariánských dortů s dovozem zdarma

Mám veget

Zeleninová jemná delikateska, okurky, bílá ředkev, mrkev, čarvená řepa, slunečnicová a dýňová semínka a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 897,00 Kč

Já-já bluma

Červaná bluma, sirup bluma, datle, směs ořechů, banán a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 647,00 Kč

Sněhová perla

Pyramida z třiceti koulí - kakaových pralinek a bílých kokosových perel, populární sladké delikatesy, pro kterou se sjíždějí čajomilci až z dalekého okolí, energetická bomba dle prastaré receptury veselých bhakti jogínů. Pyramida může být i celá v raw úpravě, jinak prochází tepelnou úpravou a obsahuje laktózu... (na čtvercovém podnose, který je součástí)

Vaše cena: 520,00 Kč

Růžová mysl

Kokos, kešu, grapefruit, datle, nepražený karob, směs ořechů a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 647,00 Kč

Feng-shui

Živý dort 4 prvků - Voda (Jahoda), Země (Mák), Oheň (Višeň) a Kov (Datle) dle pradávné tradice s pozitivním programováním a dalšími ingrediencemi dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 877,00 Kč

Caca-ó

Nepražené raw kakao, banán, datlová pasta, kešu, oříškový základ a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 697,00 Kč

Mentha

Máta, kešu, slunečnicová semínka, citrón, švestky, hrozinky, vlašské ořechy a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 777,00 Kč

Pátý element

Živý dort pěti vrstev, meruňky, borůvky, jahody, višně, maliny, vlašské ořechy, mandle, kešu, kokos a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)

Vaše cena: 977,00 Kč

Štedrák

Mák, švestky, vlašské ořechy, kešu, citrón, rozinky, raw kakao a další ingredience dle sezónní dostupnosti... (průměr 26cm, výška 7cm)  

Vaše cena: 947,00 Kč

Diskusní téma: Aktuální výběr z 27 domácích vitariánských dortů k objednání s donáškou do domu

Datum 21.12.2017

Vložil Hava Anez

Titulek Raw vánoční cukroví

Odpovědět

Děkuji za dovoz úžasně vypadajícího i skvěle chutnajícího cukroví (neodolala jsem :-)).... vůbec jste úžasní.......:-) přeji vám, ať poselství tajemných vánočních nocí, pokoj a láska naplní váš život nejen o svátečních svátcích, ale i ve všech dnech nového roku.....

Datum 22.11.2017

Vložil Monika

Titulek Narozeniny

Odpovědět

Když Vás mamka dobře zná a udělá velkou radost Raw dortem a skvelou večeří vegetarianskou od Čajovna procitni Chechtejse:) Velký den zakončeny skvelým prekvapením...

Datum 22.11.2017

Vložil Veselí raw čajomilci

Titulek Re: Narozeniny

Odpovědět

Děkujeme a připojujeme se ke gratulaci :)